Iveta SukdolováJmenuji se Iveta Sukdolová.

Jsem vdaná, mám pět dětí. Na Včelné žiji skoro dvacet let. Od mala jsem chtěla pomáhat lidem, což stálo za rozhodnutím, vystudovat medicínu. Po škole jsem řešila klasický problém mnoha matek, zda dát přednost rodině nebo práci. Rozhodla jsem se pro rodinu a té jsem se poté mnoho dalších let na plný úvazek věnovala. Jak děti odrůstaly, hledala jsem práci, kde bych mohla uplatnit své vzdělání, zkušenosti matky a které by mě naplňovalo. Našla jsem ho jednak v práci s těhotnými a mladými maminkami s miminky ve veřejně prospěšné společnosti Pansofie a jednak v práci se studenty jako vyučující na Sociálně zdravotní fakultě Jihočeské univerzity.

Kromě rodiny a zaměstnání mě baví práce na zahradě a také se ráda věnuji svým andulkám, kočkám a pejskovi.

Do komunální politiky jsem se rozhodla vstoupit, protože bych chtěla přispět k tomu, aby byl v rámci priorit a omezených možností obce kladen větší důraz na zájmy a kvalitu života rodin a malých i větších dětí. Ať už se jedná o ovlivňování činnosti mateřské školky, dopravní infrastruktury, o využití majetku a prostorů obce nebo množství a kvalitu společenských akcí a celkově bohatost obecního života.


Kontakt

Mgr. Kamil Feitl, kamil.feitl@email.cz
Ing. Miroslava Stránská Mgr. Kamil Feitl Ing. Jan Lexa Jaroslav Bílek MUDr. Daniel Karpianus MUDr. Iveta Sukdolová Ing. Jana Kovaříková Radek Vazda Bc. Jaroslav Dolejš