Jaroslav BílekJmenuji se Jaroslav Bílek.

Jsem bývalý československý olympionik a reprezentant v silniční cyklistice, působím již dlouhou dobu v zahraniční nadnárodní společnosti Röchling Industrial na pozici obchodního ředitele pro střední a východní Evropu a jednatel v ČR. Na Včelné se mi zalíbilo před cca 15 lety a poté jsem se sem s rodinou přistěhoval z Českých Budějovic.

Protože většinu času trávím v zahraničí a znám fungování v tamních obytných lokalitách, i Včelnou bych rád viděl upravenou a přátelskou vůči svým obyvatelům a podporující vzájemnou komunikaci občanů. Z pohledu člena finančního výboru obce jsem se v končícím volebním období snažil přispět k rozumnému plánování rozpočtu obce, jako bývalého sportovce mě zajímají sportovní aktivity podporované obcí a také podpora spolků, a protože mám rád dobré jídlo, mám již 7 let na starosti obecní vepřové hody. Proto bych rád v těchto činnostech přispěl k dění v obci i v dalším volebním období.


Kontakt

Mgr. Kamil Feitl, kamil.feitl@email.cz
Ing. Miroslava Stránská Mgr. Kamil Feitl Ing. Jan Lexa Jaroslav Bílek MUDr. Daniel Karpianus MUDr. Iveta Sukdolová Ing. Jana Kovaříková Radek Vazda Bc. Jaroslav Dolejš