Kamil FeitlJmenuji se Kamil Feitl

Na Včelné žijeme již několikátou generaci. Od útlého věku mě zajímalo, proč a jak věci fungují. Vystudoval jsem matematiku a informatiku. V současné době pracuji jako aplikační inženýr u obchodní společnosti zabývající se průmyslovou automatizací a jsem i místostarostou v naší obci. Díky své práci – zavádění řídících systémů do průmyslu – se dostávám do řady zajímavých provozů a práce je mi tak i koníčkem. Svět vědy a techniky mě neustále zajímá a baví mě uvádět do něj i své děti. Jako statutární zástupce obce se snažím uvádět v realitu myšlenky a nápady, které mi přijdou smysluplné a budou ku prospěchu obci i občanům. Vždy mi záleželo na tom, aby mé kroky byly promyšlené a nebyly unáhlené.

Jsem hrdý na to, že jsem včelňák a byl bych rád, kdyby tento pocit sdílelo co nejvíce lidí na Včelné žijících. Velice důležitá je dle mého názoru oboustranná informovanost a komunikace mezi občany a vedením obce, jsem připraven se s vámi podělit o své představy a velice rád si vyslechnu a třeba i uvedu v život ty vaše. Společnými silami jistě dokážeme Včelnou udělat ještě hezčím místem pro život. Jako člen spolku Včelňáci jsem stál a stojím za většinou akcí tímto spolkem připravovaných. A jsem velice rád, že jsou všechny akce hojně navštěvované. I to nám dodává chuť dále pokračovat. Osobně jsem postavil pec, ve které vám pravidelně peču různé pečivo.


Kontakt

Mgr. Kamil Feitl, kamil.feitl@email.cz
Ing. Miroslava Stránská Mgr. Kamil Feitl Ing. Jan Lexa Jaroslav Bílek MUDr. Daniel Karpianus MUDr. Iveta Sukdolová Ing. Jana Kovaříková Radek Vazda Bc. Jaroslav Dolejš